KIDS

Sobota 16. 4. 2016 bude také stoprocentně patřit našim nejmenším!

Byli bychom velmi rádi, abyste přijeli s celými rodinkami a každý si užil sobotu, jak uzná za vhodné. Taťka poběží, mamka bude fandit a malý prcek si střihne jednu z dětských tras a pak může celý den dovádět v KIDS sekci našeho areálu.

Budeme mít připravené hlídání dětí s malou výtvarnou dílničkou, koloběžky, trampolíny a spoustu dalších aktivit. Tak, aby se vám u nás líbilo.

Jak půjde čas, budeme zveřejňovat detaily dětské sekce, aby se měli i prcci na co těšit! Tak pápá Lálá :)


2. 3. 2016

NĚCO PRO NAŠE NEJMENŠÍ!

Jak jsme slíbili, tak se ani naši prckové na JEŠTĚD SkyRace® 2016 nebudou nudit! Přidáváme aktuální novinky, aby se nemyslelo, že jsme na ně nějak zapomněli.

Nový partner akce, firma DECATHLON, postaví, krom svého prezentačního a prodejního stánku se sportovními věcmi pro širokou veřejnost, také dětskou "sport sekci", kde si děti budou moct ozkoušet trampolíny, koloběžky, míčové sporty, lukostřelbu, obruče, gymnastické doplňky, slack line a další sportovní náčiní. www.decathlon.cz
facebook: Decathlon Liberec

IQLANDIA LIBEREC zase přiveze interaktivní stánek, kde si budete moct vyzkoušet a ohmatat pod vedením instruktorů všelijaké hlavolamy, technické zajímavosti a záhady. Bude to taková malá ochutnávka toho, co IQlandia Liberec nabízí ve své stále expozici.
www.iqlandia.cz
facebook: iQLANDIA

Zajímý bude určitě "stánek" Týmu silniční bezpečnosti a projektu "NA KOLE JEN S PŘILBOU" . Zde si děti budou moci interaktivní hrou dozvědět něco o bezpečnosti jízdy na kole a důležitosti nošení přilby - správném výběru cyklistické přilby, její správné nasazení a užívání, zahrají si na plazmové TV interaktivní hru "S Tomíkem na kole", ukážou si různé reflexní materiály a další zajímavé a poučné věci.

Dospělí zase ocení vyzkoušení takzvaných "alko" brýlí, které simulují vnímání člověka pod vlivem alkoholu na překážkové dráze postavené z několika kuželů. www.nakolejensprilbou.cz
facebook: Tým silniční bezpečnosti

Samozřejmostí jsou DĚTSKÉ ZÁVODY, kde vítězem bude takřka každý. Detailní rozpis běhů a jejich registrace najdete v programu

Zajistíme i HLÍDÁNÍ DĚTÍ, takže si budete moci v klidu zazávodit a my se o vaše ratolesti postaráme. K dispozici jim bude malá dílnička, malování, hračky a další drobné radovánky. Pak si mohou nechat od malířky pomalovat něčím zajímavým obličej, takže se budeme těšit na malá běhající loga JEŠTĚD SkyRace® 2016, Batmany nebo kočičky:)

Vše pohodlně v sekci KIDS

Takže rodinky - doufám, že nezůstanete doma! Ať se to v sobotu 16.4.2016 jen hemží!:)