MYSLÍME NA NAŠE NEJMENŠÍ!

Jak běhali děti na JEŠTĚD SkyRace® 2017
se můžete podívat v galerii našeho fotografa
Jiří Janušky - dětské závody na JEŠTĚD SkyRace® 2017
Jak jsme slíbili, tak se ani naši prckové na JEŠTĚD SkyRace® 2017 nebudou nudit! Přidáváme aktuální novinky, aby se nemyslelo, že jsme na ně nějak zapomněli.

Už tradičně jsou připraveny DĚTSKÉ ZÁVODY, kde vítězem bude takřka každý. Detailní rozpis běhů a jejich registrace najdete v PROGRAM AKCE.

Hlavní partner dětských závodů, firma DECATHLON, postaví, krom svého prezentačního a prodejního stánku se sportovními věcmi pro širokou veřejnost, také dětskou "sport sekci", kde si děti budou moct ozkoušet trampolíny, koloběžky, míčové sporty, lukostřelbu, obruče, gymnastické doplňky, slack line a další sportovní náčiní.
www.decathlon.cz/cs/
facebook/DecathlonLiberec

IQLANDIA LIBEREC zase přiveze interaktivní stánek, kde si budete moct vyzkoušet a ohmatat pod vedením instruktorů všelijaké hlavolamy, technické zajímavosti a záhady. Bude to taková malá ochutnávka toho, co IQlandia Liberec nabízí ve své stále expozici. A taky představí v 10hod na hlavním pódiu svoji SCIENCE SHOW plné napětí, výbuchů a ohňů.
www.iqlandia.cz
facebook/iQLANDIA Liberec

Zajímý bude určitě "stánek" Týmu silniční bezpečnosti a projektu "NA KOLE JEN S PŘILBOU" . Zde si děti budou moci interaktivní hrou dozvědět něco o bezpečnosti jízdy na kole a důležitosti nošení přilby - správném výběru cyklistické přilby, její správné nasazení a užívání, zahrají si na plazmové TV interaktivní hru "S Tomíkem na kole", ukážou si různé reflexní materiály a další zajímavé a poučné věci.
Dospělí zase ocení vyzkoušení takzvaných "alko" brýlí, které simulují vnímání člověka pod vlivem alkoholu na překážkové dráze postavené z několika kuželů.
www.nakolejensprilbou.cz
facebook/iQLANDIA Liberec

Jo a taky si mohou nechat od malířky pomalovat něčím zajímavým obličej, takže se budeme těšit na malá běhající loga JEŠTĚD SkyRace® 2016, Batmany nebo kočičky:)
No a jako překvápko - možná přijedou i velcí plyšoví Bílí Tygři!!!
Takže rodinky - doufám, že nezůstanete doma! Ať se to v sobotu 15. 4. 2017 jen hemží!:)

15 | 4 | 2017
Ještěd SkyRace ®

Registruj se!

registrace bude spuštěna 1.1. 2017 v 00:01hod