Doprovodný program zajistí
liberecká iQLANDIA!

JEŠTĚD SkyRace® - to není jen běžecký závod, ale den nabitý akcí a zábavou. Pro ty, kteří budou chtít na chvíli ulevit nohám a naopak dát zabrat mozkovým závitům, připravilo liberecké science centrum iQLANDIA atraktivní doprovodný program! Těš se na zapeklité hlavolamy a zajímavé workshopy, které tě přesvědčí o tom, že věda je zábava! Nebude chybět ani spektakulární science show plná ohňů a výbuchů.

iQLANDIA, to jsou čtyři patra plná chytré zábavy. V deseti interaktivních expozicích se vydáš z nitra planety až do vzdálených galaxií, potkáš mluvícího robota a vyzkoušíš si na čtyři stovky interaktivních exponátů, které zábavně, a přitom poutavě představují svět vědy. Kromě stálého programu iQLANDIA nabízí i doprovodný program, jako jsou science show, nejrůznější přednášky a experimenty ze světa vědy nebo workshopy. Nechybí ani novinky, jako je akční hra na téma tajemného spolku Iluminátů a expozice Top Secret věnovaná všem špionům. V ní se děti i dospělí seznámí se základními principy balistiky, daktyloskopie a kryptologie. Expozice bude otevřena 14. dubna.

Vítejte v Planetáriu!

Jak se zrodila sluneční soustava? Z čeho všeho se skládají planety? Odkud se bere polární záře a jak se vyvíjely lety do vesmíru? Na všechny tyto otázky ti dají odpověď v místním Planetáriu. Stačí si jen vybrat z filmů Planety, Výprava ke hvězdám, Úsvit kosmického věku a Přírodní výběr. K čemu slouží Šouflplán nebo před čím vším vás ochrání skafandr, zase zjistíš ze snímku Astronaut!

Více informací najdeš na www.iQlandia.cz!

iQLANDIA
Nitranská 10
Liberec

tel: 486 103 090

Zpět15 | 4 | 2017
Ještěd SkyRace ®

Registruj se!

registrace bude spuštěna 1.1. 2017 v 00:01hod