COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace®
13 | 4 | 2019

FAQ


Není Ti něco jasné, máš na nás jakýkoliv dotaz ohledně přihlášek na naše akce, změn v registraci nebo Tě něco zajímá k běhání? Kontaktuj nás na honza@jestedskyrace.cz. Odpovědi na Tvoje nejčastější dotazy přikládáme níže.

REGISTRACE

Jak a kde se mohu zaregistrovat?

Registrace je možná pouze skrz on-line registrační formulář na našich internetových stránkách. Registrace je považována za platnou až po jejím zaplacení, a to částkou platnou v den registrace, která je v plné výši připsána na účet pořadatele. Objednávka musí být zaplacena do 3 pracovních dnů od vytvoření, v opačném případě bude automaticky zrušena.

Kde mohu zkontrolovat, že registrace (platba) proběhla úspěšně?

Po zaplacení částky na náš účet budeš automaticky zařazený do startovní listiny, kterou nalezneš v sekci STARTOVKA. Pokud by ses z nějakého důvodu nenašel, kontaktuj nás na honza@jestedskyrace.cz.

Nezadal jsem nebo jsem zadal špatně variabilní symbol. Co mám dělat?

V tomto případě nás kontaktuj na honza@jestedskyrace.cz, pošli nám kopii výpisu z bankovního účtu, že jsi částku zaplatil. Pokusíme se Tvoji platbu podle tohoto dokladu dohledat.

Nezadal jsem do předmětu platby své jméno a příjmení. Je to problém?

Problém to není, platby se párují podle variabilního symbolu. Takže pokud ten je zadán správně, bude vše v pořádku.

Lze závod převést na jiné město či jinou osobu?

Ano, převod registrace možný je. Převody registrací jsou možné nejpozději do 7 pracovních dní před každým závodem. Do e-mailu napiš své jméno, příjmení, datum narození, tým atd. a také jméno, příjmení, datum narození, tým atd. náhradníka a zašli na e-mail: info@stopnito.cz

Dostal/a jsem dárkový kupon, co dál?

Kontaktuj nás na honza@jestedskyrace.cz a vše doladíme osobně.

Chci jméno na startovním čísle, jak to mám udělat?

Tvoje jméno bude na startovním čísle automaticky, pokud se zaregistruješ nejpozději 10 pracovních dní před závodem.

Je závod omezen počtem startujících?

Ano. Každý závod je omezen počtem startujících, který je uveden v propozicích závodů. Bude možnost se přihlásit do závodu i na místě? Ano. pakliže se kapacita závodu nevyprodá nebo pořadatel vyhlásí možnost přihlášení i na místě před závodem. Vše bude zavčas vyhlášeno na našich internetových stránkách a Facebooku. Jak na závod přihlásím své dítě? V den závodu v akreditačním stanu. Startovné činí 50 Kč/osoba.

PŘED ZÁVODEM

Kde zjistím své startovní číslo?

Všichni řádně zaregistrovaní běžci a běžkyně mají přidělená startovní čísla týden před závodem. Všem je také rozeslán email s detailními informací o závodě. Pokud by Ti email nepřišel, kontaktuj nás na honza@jestedskyrace.cz.

Kde si mohu vyzvednout startovní balíček s číslem a co k vyzvednutí potřebuji?

Startovní taška s číslem bude k vyzvednutí v den závodu v hlavním stanu, dle propozic. K jeho vyzvednutí potřebuješ znát své startovní číslo a mít u sebe průkaz totožnosti.

Může mi startovní balíček vyzvednout někdo jiný?

Pokud se nemůžete dostavit osobně, může za Tebe vyzvednout startovní tašku i někdo jiný. Zatím to řešíme čestným slovem. Nechceme vás závodníky otravovat plnými moci a podobně.😊

PO ZÁVODĚ

Kde jsou umístěny výsledky?

Výsledky najdeš na informační tabuli v místě hlavního stanu a na naší webové stránce v kolonce VÝSLEDKY. Každý závodník také dostane po proběhnutím cílem SMS se svým výsledným časem a umístěním.

Mám odevzdat čip?

Čipy jsou vratné a budou Ti odebrány při proběhnutí cílem. V případě, že z nějakého důvodu nebude chip vrácen, prosím o osobní vrácení v prostorách cíle. V nejhorším případě kontaktuj honza@jestedskyrace.cz a doladíme vrácení. V případě, že chip nebude navrácen, bude po závodníkovi vymáhána částka 500,- Kč.

Kde a kdy si stáhnu zdarma závodní fotky a diplom?

Tvoje závodní fotografie a pamětní diplom budou ke stažení nejpozději 3 dny po závodě na našem webu ve speciálním odkazu. Vše Ti také přijde emailem. Finisherský diplom Ti bude zaslán také na Tvůj na e-mail.

MERCHANDIZE

Objednal jsem si při registraci oficiální merchandize závodu. Kde si ho můžu vyzvednout?

Tvůj objednaný a zaplacený merchandize bude připraven spolu se Tvým startovním balíčkem v den závodu v prostorách akreditace.

Rád bych si koupil něco z oficiálního merchandize, ale zapomněl jsem si ho objednat při registraci. Dá se někde koupit?

Ano dá. Přímo v den závodu budeme prodávat vystavený merchandize v prostorách akreditace nebo se můžeš podívat na naše internetové stránky, kde v sekci MERCHANDIZE najdeš vše, co budeš potřebovat.

 

TRAILCAMPS

Jak jsi jistě zaregistroval, začali jsme ve spolupráci s CZSA spolu s našimi závody pořádat 1. profi trailrunningové kempy pro mladé i starší, pro hobíky i reprezentanty.

Rádi bychom Tě vzali na místa, která uchvátila nejednoho trailrunnera.
Předáme Ti know-how, které naši trenéři, renomovaní běžci a specialisté na výživu a regeneraci nasbírali za mnoho let.  Naučíme Tě vše od běhu, pohybu v horách, stravy, regenerace, nových tréninkových metod a dalších zajímavých a důležitých prvků, které by každý trailrunner měl znát.

Neskončíme ale "jen u toho"!

Ve spojení s našimi partnery budeš moct ozkoušet a otestovat běžecké obutí a vybavení, outdoor oblečení, řadu regeneračních a výživových produktů a tréninkových pomůcek.
No a večer určitě stmelíme kolektiv a nějaké to dobré vínko a šampíčko bude.😊
Takže se můžeš směle hlásit v sekci REGISTRACE a okusit, jak to vlastně na tom TRAILCAMPu děláme!😊
Vše ostatní - jako kdo Tě běžecky povede, kdo a co bude vařit, co otestuješ, zažiješ, dozvíš se, uvidíš, a jaké to bylo na předchozích kempech najdete ZDE.
Těším se na vás všechny a případné dotazy rád zodpovím!

Říďa


13 | 4 | 2019
COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace ®
COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail

Registruj se!