RACE DIRECTOR PÍŠE - COMPRESSPORT JEŠTĚD Skyrace®19. 04. 2018

COMPRESSPORT JĚŠTĚD SkyRace® 2018 očima ředitele?

DÍKY DÍKY DÍKY!
To musím říct na úvod.
Ano, opět musím hlavně poděkovat vám všem, kteří jste se na této akci podíleli. Ať už jako závodníci, partneři, dobrovolníci, pomocníci, členové rodiny, či jen jako fanoušci. Bez vás všech a bez té vaší nádherné energie, kterou vždy pod Ještěd přinesete, bych to prostě nemohl dělat. Pořádání takového závodu mě stojí nemalé úsilí a prostředků, ale stojí to sakra za to!
JAK JSEM TO TEDY VIDĚL? No, opět z rychlíku japonského Šinkanzenu. 🚄 Celý víkend je pro mě jeden velký tobogán, který si ale nesmírně užívám...
čti vice ve formátu PDF


20. 04. 2017

Jaký byl JĚŠTĚD SkyRace® 2017 očima ředitele?

Zase krásný!!!

Ale uznávám, že by to chtělo trochu rozvést.:)
Měli jsme tu čest pořádat letos MČR ve SkyRace®, takže se sešla skoro kompletní česká špička, zvláště v mužské kategorii. Trochu škoda, že v ženách neodstartovali i některé TOP ženy jako Anka Straková (krátce po porodu), Zuzka Kocumová (kolize z nadcházejícím etapákem v Číně), Zuzka Urbancová (soustředění) a další. I přesto jsme viděli úžasné výkony a časy, kde především celkový vítěz Ondra Fejfar jako jediný prolomil čas pod 2 hodiny a zafinišoval v čase 1:59:38. Což je úžasný čas, ještě když přičteme větší obtížnost trati oproti 2016!
čti vice


00. 00. 2017

#2

připravujeme ..
čti vice

13 | 4 | 2019
COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace ®
COMPRESSPORT JEŠTĚD Trail

Registruj se!